אודות החברה


אופק חדש בנדל"ן התחדשות עירונית הוקמה על ידי יזם הנדל"ן מר נתי תלמי, הפעיל במפת הנדל"ן בישראל מזה כעשור וחצי, ויזם מספר רב של פרויקטים בנדל"ן.

אופק חדש בנדל"ן התחדשות עירונית רואה בתחום ההתחדשות העירונית שליחות לאומית ואידיאולוגית, מעבר לפוטנציאל הכלכלי הטמון בו, וזאת בשל הצורך המיידי לבניית בניינים עמידים בפני רעידות אדמה, תוך שיפור איכות החיים של הדיירים וסביבת מגוריהם, והעלאה משמעותית של ערך דירותיהם, ושואפת להוביל את תחום ההתחדשות העירונית בישראל אשר אינו זוכה למענה אמיתי ואחראי.

אופק חדש בנדל"ן התחדשות עירונית יוזמת ומבצעת פרויקטים של התחדשות עירונית -  פינוי בינוי "קלאסי" ופינוי בינוי על בסיס התיקון השני לתכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים בפני רעידות אדמה (תמ"א 38/2) במסגרתם נהרס הבניין הישן ובמקומו נבנה בניין חדש, מודרני ועמיד בפני רעידות אדמה תוך ניצול מרבי של זכויות התב"ע (תכנית בנין עיר) והתמ"א (תכנית מתאר ארצית – 38/2) וזכויות הדיירים הקיימים, כך שהדיירים זוכים לדירה חדשה ומשודרגת וחניה צמודה בבניין חדש ומודרני, עמיד בפני רעידות אדמה, וכל זאת ללא כל עלות מצידם, בהרמוניה מושלמת של WIN" – WIN" לכל הצדדים.

אופק חדש בנדל"ן התחדשות עירונית שואבת את הידע והניסיון רבי השנים של בעלי החברה, יזם הנדל"ן מר נתי תלמי ביזמות של פרויקטים בנדל"ן, המאגד בתוכו ידע וניסיון בכל שלב ושלב של הפרויקט, החל מתכנון הפרויקט, דרך ליווי פיננסי לפרויקט הכולל יכולת פיננסית מוכחת בפועל.

בנוסף, אופק חדש בנדל"ן התחדשות עירונית מקיימת שיתוף פעולה חוצה פרויקטים עם החברה הקבלנית "די.סי.אס." אשר אמונה על הביצוע של הפרויקטים ואף לה ניסיון מוכח בפעול בביצוע, סיום ואיכלוס פרויקטים רבים של נדל"ן. 

השילוב בין החברות הינו "סוס מנצח" לביצוע הפרויקט ומציע חזית מקצועית יחידה מסוגה בישראל לביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית המספקת לדיירים פתרון כולל אשר מתבצע כולו, מראשיתו ועד תומו, על ידי עובדי החברה והגורמים המקצועיים בעלי הניסיון הרב ביותר בפרויקטים של בינוי בארץ, כך שלדיירים למעשה יש כתובת אחת לפניות ולמענה, מתחילת הפרויקט ועד לקבלת המפתח, ושקט נפשי.

בנוסף, אופק חדש בנדל"ן התחדשות עירונית עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מיטב משרדי האדריכלים, מעצבי הפנים והיועצים השונים – כולם ללא יוצא מן הכלל, מהשורה הראשונה בארץ.
logo בניית אתרים